HAKKIMIZDA


Teknolojinin hayatımıza getirdiği yeniliklerle birlikte hızlı ilerlemesi sonucunda insanların bu hızlı ilerlemeye uyum ve adapte olması gerekiyor. Özellikle profesyonel iş hayatında çalışanların teknolojiye biran önce adapte olup, ondan verimli bir şekilde faydalanmaları, çalıştıkları şirketlerdeki zaman-maliyet kaybını da en aza indirgemesini sağlıyor.

Aktolgalı Akademi, işletmelerin çalışanlarına eğitim yatırımı yapmalarında maksimum yüksek verimi elde etmeleri için kurulmuştur. Tolga Aktolgalı tarafından kurulan Aktolgalı Akademi bilişim eğitimleri ve danışmanlığı veren, çözüm ortağı olduğu işletmelere değer katan, fark yaratan ve en yüksek verimi sağlayan bir eğitim kurumudur.

Aktolgalı Akademi, şirketlerin ihtiyaçlarını belirlemesiyle, eğitim alacak çalışanların eğitimlerinin verimli geçmesi için yapmış olduğu “Seviye Tespit Sınavıyla”, eğitim sonunda “Katılımcı Eğitim Değerlendirme Formlarıyla”, eğitim bitiminde işletmeye sunulan “Eğitim Analizi Raporlarıyla”, kaliteli ve %100 müşteri memnuniyeti odaklı hizmet vermektedir.

Aktolgalı Akademi uzman eğitim kadrosuyla sistematik ve profesyonel davranarak şirketlerin ihtiyaçlarını net sonuçlarla karşılamaktadır.